vr 1-4-2022

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 119
    DE BIJVANCK 2
    WATERWIJK 1

vr 8-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    WATERWIJK 1
    APGS 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    HET SPIEGHEL 2
    WATERWIJK 1

za 9-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    WESTERVELD 1
    WATERWIJK 1
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    LAREN 2
    WATERWIJK 2

zo 10-4-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    WATERWIJK 1
    FRANKRIJK 1

vr 15-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    STARTBAAN 2
    WATERWIJK 1
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 119
    WATERWIJK 1
    NAARDEN 2

za 16-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    WATERWIJK 1
    NAARDEN 1
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    WATERWIJK 2
    DE VALE OUWE 3

ma 18-4-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    NAARDEN 1
    WATERWIJK 1

vr 22-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    WATERWIJK 1
    ARNOLDUSPARK 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    WATERWIJK 1
    ATC-BUITEN 2

za 23-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    DE MEENT 1
    WATERWIJK 1
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    ITL LELYSTAD 1
    WATERWIJK 2

zo 24-4-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    WATERWIJK 1
    HUIZEN 2

vr 29-4-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    IN DEN BOOGAERD 1
    WATERWIJK 1
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 119
    ALMERE 2
    WATERWIJK 1

za 30-4-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    WATERWIJK 1
    DE GEEREN 1
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    WATERWIJK 2
    DE BIJVANCK 6

zo 1-5-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    ATC-BUITEN 1
    WATERWIJK 1

vr 13-5-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    DE VLIEGENDE HOLLANDER 1
    WATERWIJK 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    ZON EN WIND 2
    WATERWIJK 1

za 14-5-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    WATERWIJK 1
    ALMERE 2
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    WATERWIJK 2
    ALTA 4

zo 15-5-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    LAREN 2
    WATERWIJK 1

vr 20-5-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    WATERWIJK 1
    VVGA 1
  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 119
    KORIANDER 1
    WATERWIJK 1

za 21-5-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    BAARN 2
    WATERWIJK 1
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    DE GEEREN 3
    WATERWIJK 2

zo 22-5-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    WATERWIJK 1
    DE GOOISCHE VALLEI 1

vr 27-5-2022

  • Heren Dubbel 50+ Vrijdag Ochtend – 2e klasse – Afdeling 1
    WATERWIJK 1
    DIEMEN 1
  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    NAARDEN 4
    WATERWIJK 1

za 28-5-2022

  • Heren 17+ Zaterdag – 1e klasse – Afdeling 2
    BLARICUM 1
    WATERWIJK 1
  • Heren 17+ Zaterdag – 5e klasse – Afdeling 44
    METGENSBLEEK 3
    WATERWIJK 2

zo 29-5-2022

  • Gemengd Dubbel Zondag – 2e klasse – Afdeling 13
    WATERWIJK 1
    LTV LELYSTAD 1

vr 3-6-2022

  • Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond – 4e klasse – Afdeling 119
    WATERWIJK 1
    DE MEENT 2

vr 10-6-2022

  • Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond – 3e klasse – Afdeling 49
    WATERWIJK 1
    `T LAER 1

Start typing and press Enter to search